Wie zijn we ?

Geregeld stelt men vast dat het niet voor iedereen duidelijk is tot wie ze zich met een of andere vraag of melding moeten richten.
Daarom proberen we de structuur te vereenvoudigen.
Let voor het melden van een nieuwe wagen vooral op de regio's. Zo kun je meteen de verantwoordelijke voor jouw regio contacteren! Nieuwe hulp is natuurlijk ook altijd welkom!

Functie

Naam/adres

Taak

Mail

Voorzitter

Gerry De Wilde
Nieuwstraat 87, St-Gillis-Waas

Bestuur / regio Waasland

info@fokus100.be
Redactie Joost Vanhessche Bestuur / redactie Objectief /regio zuid West-Vlaanderen joost.vanhessche@fokus100.be

Redactie

Guido Claes
Maleizenstraat 27, Herent

Bestuur / redactie Objectief / regio Vlaams-Brabant

claes.guido@fokus100.be

Secretaris

Dirk Janssens
S.Spanhovenstraat 5, Deurne

Bestuur /regio Limburg

dirk.janssens@fokus100.be

Penningmeester Kris Henderikx
Prieelstraat 9 B1 2610 Wilrijk
Bestuur / secretariaat / fotopakketten / regio Antwerpen stad kris.henderikx@fokus100.be

 

Voorts zijn er ook enkele regionale verantwoordelijken.

Naam/adres

Taak

Mail

Christian Schyns

regio Liège

christian.schyns@hotmail.com

Steve Vanhoutte

regio Westvlaanderen Kust

steve.vanhoutte@telenet.be

Georges Mathys

regio Waals-Brabant

mathys.georges@belgacom.net

Koen Verhulst regio midden Oost-Vlaanderen koen.verhulst@fokus100.be

Marc Wille

regio Gent

mwille@telenet.be

Chris Vandeputte regio zuid West-Vlaanderen c.vandeputte@skynet.be
Henri De Beul regio Antwerpse haven linker & rechteroever henri.debeul@fokus100.be

Patrick Leperre

regio Namur

patrick.leperre@tvcablenet.be


   Webmaster

Naam/adres

Taak

Mail

Webmaster

Rozé Peter

Website

petro.delcampe@gmail.com